قایق لوکس لکسس LY 650 همچون LS دریاها!

بدون دیدگاه


سلام خدمت مخاطبين سایت مجله خودرو در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

لکسس برنامه‌های خود برای تولید یک قایق لوکس را در اوایل سال جاری اعلام کرده بود و هم‌اکنون اولین رندرها از قایق LY 650 را منتشر کرده است.

قایق لوکس لکسس LY 650
این قایق که یکی از گران‌ترین محصولات تاریخ لکسس خواهد بود از کانسپت اسپورت معرفی شده در سال 2017 الهام گرفته است.

قایق لوکس لکسس LY 650
لکسس چیز زیادی درباره قایق لوکس خودش نگفته اما طول آن را 19.96 متر و پهنای آن را 5.72 متر اعلام کرده است. این قایق توسط گروه قایق‌سازی مارکیس-لارسون ساخته خواهد شد. گفته شده این شرکت تجربه‌ی زیادی در ساخت قایق‌های سفارشی داشته و در تولید کانسپت اسپورت یاد شده نیز به لکسس کمک کرده است.

قایق لوکس لکسس LY 650
البته نمونه‌ی تولیدی برخلاف قایق مفهومی دارای سه سطح متفاوت خواهد بود. لکسس رندرهای سطح پایین را اعلام نکرده اما گفته LY 650 سه اتاق مجزا برای استراحت 6 نفر خواهد داشت. این قایق همچنین سه حمام متفاوت خواهد داشت.

قایق لوکس لکسس LY 650
سطح اصلی نمونه‌ای فوق لوکس خواهد بود و تصاویر نشان می‌دهند که این قایق دارای بخش‌های چرمی، کف‌پوش شیک و تلویزیون تخت خواهد بود. همچنین می‌توان منطقه بار کوچک، آشپزخانه‌ای بزرگ و کاکپیتی تکنولوژیک با دو صندلی کاپیتانی را دید.

قایق لوکس لکسس LY 650
عرشه‌ی اصلی این قایق دارای کف‌پوشی چوبی و سه بخش نشیمن در جلوی قایق است. در بخش عقب نیز صندلی‌های دیگری قرار گرفته و دومین کاکپیت نیز در این بخش به چشم می‌خورد.

قایق لوکس لکسس LY 650
لکسس LY 650 با دو پیشرانه‌ی متفاوت ساخت ولوو ارائه خواهد شد که شامل نمونه‌های IPS 1200 و IPS 1350 می‌باشد. صرف‌نظر از پیشرانه‌ی انتخابی، هر دو پیشرانه دارای باک سوخت 3785 لیتری خواهند بود.

لکسس اشاره‌ای به زمان عرضه‌ی این قایق لوکس نداشته اما قبلاً گفته فروش آن در آمریکا از نیمه دوم سال 2019 آغاز خواهد شد.

[دانلود ویدئو]


شما مخاطبين عزيز سايت تکاوران سایبری از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت مجله خودرو

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوستان

دسته‌ها