[ad_1]
سلام خدمت مخاطبين سایت مجله خودرو در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

ب‌ام‌و کارهای مربوط به توسعه‌ی نسل جدید M2 را آغاز کرده و البته همچنان به تولید خودرویی که به اندازه‌ی نسل فعلی روی راننده متمرکز است متعهد می‌باشد.

ب‌ام‌و M2 کامپتیشن
مدیر توسعه ب‌ام‌و در خلال مصاحبه با موتورینگ در نمایشگاه پاریس گفته که نسل جدید M2 در داخل کارخانه با نام مستعار “ماشین دریفت” شناخته می‌شود.


بنا به گفته‌ی Klaus Frohlich، او تصمیم گرفته این نام را برای M2 جدید انتخاب کند تا به این ترتیب طراحان و مهندسان مطمئن شوند که هدف این خودرو به عنوان خودرویی خاص راننده در هر مرحله از فرایند توسعه از یادشان نرفته است.


این مدیر بلندپایه می‌گوید:

نسل بعدی سری ۲ ماشین دریفت نامیده خواهد شد بنابراین زمانی که به طراحی آن نگاه می‌کنم با خود می‌گویم آدریان (فن هوی دونگ مدیر طراحی ب‌ام‌و) آیا این خودرو واقعاً شبیه یک ماشین دریفت است؟ نسل جدید M2 باید جذابیت بیشتری داشته باشد. اگر خودرو را برانم همواره با خود می‌گویم آیا این ماشین دریفت است؟

نسخه اولیه ب ام و M2 مدل ۲۰۲۰

گاهی اوقات ترس‌هایی درباره نسل آینده سری ۲ و استفاده از همان پلتفرم دیفرانسیل جلوی سری ۱ وجود داشته است. البته مدیر ب‌ام‌و توانسته مقامات را برای استفاده از پلتفرم دیفرانسیل عقب متقاعد سازد.

Frohlich می‌افزاید:

مردم می‌پرسند آیا استفاده از طراحی دیفرانسیل عقب واقعاً مهم است؟ و من فکر می‌کنم این موضوع برای برند و برای M بسیار مهم است زیرا M2 خودروی پایه‌ی ماست؛ بنابراین من به سختی جنگیدم و پیروز شدم به همین خاطر نسل جدید سری ۲ همچنان دیفرانسیل عقب خواهد بود.

مدیر ب‌ام‌و اذعان می‌کند نسل جدید M2 تنها خودرویی نیست که از نام مستعار استفاده می‌کند. او همچنین از X5 جدید با نام “رئیس” و نسل بعدی X6 با نام “جانور وحشی” نام می‌برد.

[ad_2]
شما مخاطبين عزيز سايت تکاوران سایبری از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت مجله خودرو

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوستان